Balustrady balkonowe Kraśnik

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie i montaż balustrad balkonowych w Kraśniku. To solidne i estetyczne konstrukcje montowane na krawędziach balkonu lub na jego ścianach – tworzą barierę ochronną zapewniającą osłonę przed upadkiem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że balustrady balkonowe mają duży wpływ na wygląd całego budynku i jego otoczenia, dlatego nasze projekty są dostosowane do stylu architektonicznego wykorzystanego w Państwa obiektach, a także indywidualnego gustu i preferencji.

Nasze balustrady na balkony w Kraśniku wykonujemy w głównej mierze ze stali. Balustrady wykonujemy na Podstawie Państwa rysunku lub własnego projektu z wizualizacją 3D. Zapraszamy klientów indywidualnych z Kraśnika, ale i Biłgoraja czy Zamościa. Balustrady balkonowe firmy KANIMET to pewność doskonałej jakości na lata!

Balustrady na schody w Kraśniku

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu balustrad schodowych w Kraśniku i okolicach. Nasze rozwiązania łączą innowacyjność, estetykę oraz bezkompromisowe podejście do jakości, zapewniając Państwu nie tylko niezbędne zabezpieczenie, ale także wyjątkowy design. Dzięki różnym wzorom i kolorom – balustrady na schody stanowią również element dekoracyjny wnętrza, nadając mu unikalny charakter.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania darmowej konsultacji projektowej. Nasza firma jest gotowa wziąć odpowiedzialność za Państwa bezpieczeństwo.

KONTAKT

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub napisz maila.

Godziny otwarcia: 7.00-15.00 

+48 575 370 545
biuro@kanimet.com.pl 

Daje rejestrowe:

KANIMET Łukasz Gruca

ul. Przedmieście Płuskie Zachód 51, 23-420 Tarnogród

NIP: 918-201-72-86

REGON: 520662425

Zakład produkcyjny:

Wolaniny 14, 23-400 Biłgoraj