fbpx

Ogrodzenia boisk Rzeszów

Oferujemy różnorodne produkty i usługi z zakresu grodzenia boisk w Rzeszowie. Wykonujemy na zamówienie ogrodzenia panelowe, z siatki ogrodzeniowej o wysokości aż do 6m, ogrodzenia spawane typu palisada oraz piłkochwyty w każdej dostępnej konfiguracji. Zlecą nam Państwo również realizację bram i furtek na wymiar – dostosowanych do wybranego przez Państwa rodzaju ogrodzenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy KANIMET!

Ogrodzenia panelowe, z siatki, palisady

Ogrodzenia panelowe boisk –nasze ogrodzenia panelowe to doskonały wybór dla tych, którym zależy na połączeniu wytrzymałości z dobrym wyglądem. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, te ogrodzenia są dostępne w różnych wzorach i kolorach, aby idealnie pasować do charakteru boiska. Zapewniają również wysoki poziom bezpieczeństwa.

Ogrodzenia boisk z siatki – to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie. Konstrukcje te są lekkie, ale wytrzymałe, co sprawia, że świetnie sprawdzają się na boiskach sportowych. Nasza siatka jest trwała i chroni przed niepożądanym wtargnięciem na boisko.

Ogrodzenia spawane typu palisada – jeśli poszukują Państwo tradycyjnego, rustykalnego wyglądu, to palisady będą doskonałym wyborem. Oferujemy palisady z różnych materiałów, które nadadzą boisku wyjątkowego charakteru. To estetyczne i trwałe rozwiązanie.

Nasza oferta obejmuje ogrodzenia boisk do różnych dyscyplin sportowych, w tym piłki nożnej, koszykówki, tenisa, siatkówki i innych. Dostosujemy ogrodzenia do specyfikacji boiska. Zapewniamy, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie grodzenia terenów sportowych.

KONTAKT

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub napisz maila.

Godziny otwarcia: 7.00-15.00 

+48 575 370 545
biuro@kanimet.com.pl 

Daje rejestrowe:

KANIMET Łukasz Gruca

ul. Przedmieście Płuskie Zachód 51, 23-420 Tarnogród

NIP: 918-201-72-86

REGON: 520662425

Zakład produkcyjny:

Wolaniny 14, 23-400 Biłgoraj