Bramy i furtki na wymiar – Lublin

W dzisiejszych czasach, gdy każda nieruchomość ma swoje indywidualne potrzeby, bramy i furtki na wymiar stanowią kluczowe rozwiązanie. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór dostosowanych do Państwa potrzeb i preferencji bram oraz furtek, które nie tylko zapewnią bezpieczeństwo, ale także nadadzą wyjątkowego wyglądu Państwa posesji. Możemy wykonać bramę i furtkę na wymiar na posesję w Lublinie, jak i przygotować kompleksowy projekt obejmujący także nowoczesne ogrodzenia w opcji żaluzji lub palisad poziomych bądź pionowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością doradzimy w zakresie konstrukcji ze stali.

Brama przesuwna czy dwuskrzydłowa?

Jednym z głównych dylematów, przed jakim stają nasi klienci, jest wybór między bramą przesuwną a bramą dwuskrzydłową. Obie opcje mają swoje zalety i dostosowane są do różnych warunków. Bramy przesuwne są niezwykle estetyczne i uniwersalne, jeśli chodzi o dopasowanie ich do wielu stylów architektonicznych. Co więcej – są znacznie wygodniejsze, poprzez brak konieczności odśnieżania wjazdu, możliwość zasadzenia większej ilości roślin czy ogólną oszczędność miejsca.

Natomiast bramy dwuskrzydłowe nadają się doskonale do większych posesji, gdzie mogą dodać uroku i elegancji wejściu. Wykonujemy zarówno klasyczne, jak i ozdobne czy minimalistyczne bramy oraz furtki w wariancie zarówno bram przesuwnych, jak i dwuskrzydłowych – spełniające Państwa indywidualne potrzeby. Skonsultujcie się z nami, aby dowiedzieć się, która opcja będzie najlepiej odpowiadać charakterowi Waszej nieruchomości. Dzięki naszym rozwiązaniom na wymiar zyskacie Państwo nie tylko bezpieczeństwo, ale także estetyczne wykończenie.

KONTAKT

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub napisz maila.

Godziny otwarcia: 7.00-15.00 

+48 575 370 545
biuro@kanimet.com.pl 

Daje rejestrowe:

KANIMET Łukasz Gruca

ul. Przedmieście Płuskie Zachód 51, 23-420 Tarnogród

NIP: 918-201-72-86

REGON: 520662425

Zakład produkcyjny:

Wolaniny 14, 23-400 Biłgoraj