fbpx

Balustrady balkonowe i schodowe

Balustrada schodowa

Oferujemy Państwu możliwość wykonania wszelkiego rodzaju balustrad balkonowych i schodowych w Biłgoraju. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz przedstawicielami firm. Zapewniamy wykonanie balustrad według przedstawionych rysunków technicznych, jak i z możliwością dokonania pomiaru na miejscu. W razie potrzeby wykonujemy własny projekt z wizualizacją 3D. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą balustrad na balkon i schody, które wykonujemy w zakładzie produkcyjnym w Biłgoraju.

Bogata oferta balustrad na balkon i schody

Balustrady balkonowe i schodowe to elementy architektoniczne lub konstrukcyjne służące do zabezpieczania przed upadkiem. Dodatkowo zapewniają wrażenia estetyczne i nadają charakteru budynkom.

Balustrady balkonowe – wykonujemy je z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nasza oferta koncentruje się na balustradach ocynkowanych, które mogą być dodatkowo pomalowane proszkowo kolorami dostępnymi w palecie RAL lub zostać wykończone w stylu „młotkowanym”. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko solidnością i trwałością, ale także estetyką, dopasowując się do różnorodnych aranżacji wnętrz i zewnętrznych przestrzeni. Każda balustrada jest starannie zaprojektowana i wykonana z myślą o bezpieczeństwie oraz stylu, spełniając indywidualne potrzeby naszych klientów. Z przyjemnością służymy wsparciem i zapewniamy kompleksową obsługę, aby stworzyć balustrady, które spełnią najwyższe oczekiwania estetyczne i funkcjonalne.

Balustrady schodowe to nie tylko elementy architektoniczne, ale również kluczowy element zapewniający bezpieczeństwo i komfort użytkownikom schodów. Nasze balustrady są nie tylko solidnie wykonane, ale także dopasowane do stylu Państwa wnętrza.

KONTAKT

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub napisz maila.

Godziny otwarcia: 7.00-15.00 

+48 575 370 545
biuro@kanimet.com.pl 

Daje rejestrowe:

KANIMET Łukasz Gruca

ul. Zamojska 90, 23-400 Biłgoraj

NIP: 918-201-72-86

REGON: 520662425

Godziny otwarcia: 7.00-15.00

Zakład produkcyjny:

Zamojska 90, 23-400 Biłgoraj (naprzeciw Pol-Skone)